Podczas spotkania przedstawiciele Fundacji przybliżą założenia działania TEAM NET FENG oraz zasady związane ze składaniem i oceną wniosków w naborze.
Program skierowany jest do konsorcjów, planujących realizację kompleksowych projektów z zakresu: prac B+R, wdrożeń innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem, cyfryzacji i zazieleniania działalności przedsiębiorstw.
Celem inicjatywy jest organizacja bezpłatnych, trzysemestralnych studiów podyplomowych umożliwiających uzyskanie kwalifikacji do nauczania kolejnego przedmiotu lub prowadzenia kolejnych zajęć zawodowych.
W trakcie szkolenia online dowiemy się, na które elementy ogłoszenia należy zwrócić uwagę, gdzie je znaleźć w opisie konkursu i jak je wykorzystać we wniosku projektowym.
Wydarzenie dotyczyć będzie roli koordynatora i partnera w projektach realizowanych w programach ramowych Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem programu Horyzont Europa.
W trakcie spotkania zostaną przedstawione możliwości, jakie program Horyzont Europa daje naukowcom zdeterminowanym do zadbania o rozwój kariery naukowej przy wykorzystaniu europejskich grantów.
Copyright © Politechnika Częstochowska. Wszystkie prawa zastrzeżone.