Podczas spotkania przedstawiciele Fundacji przybliżą założenia działania TEAM NET FENG oraz zasady związane ze składaniem i oceną wniosków w naborze.
Program skierowany jest do konsorcjów, planujących realizację kompleksowych projektów z zakresu: prac B+R, wdrożeń innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem, cyfryzacji i zazieleniania działalności przedsiębiorstw.
Celem inicjatywy jest organizacja bezpłatnych, trzysemestralnych studiów podyplomowych umożliwiających uzyskanie kwalifikacji do nauczania kolejnego przedmiotu lub prowadzenia kolejnych zajęć zawodowych.
Celem programu jest ułatwienie mobilności naukowców prowadzących wspólne projekty badawcze uzgodnione przez uprawnione instytucje z obu państw.
W trakcie szkolenia online dowiemy się, na które elementy ogłoszenia należy zwrócić uwagę, gdzie je znaleźć w opisie konkursu i jak je wykorzystać we wniosku projektowym.
Wydarzenie dotyczyć będzie roli koordynatora i partnera w projektach realizowanych w programach ramowych Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem programu Horyzont Europa.
Copyright © Politechnika Częstochowska. Wszystkie prawa zastrzeżone.